Nejlepší servery o SEO

SEO se neustále vyvíjí a jeho taktiky mění. Stejně tak Google je stále chytřejší a chytřejší. Je proto důležité být neustále v obraze. Jak na to? Naší výhodou naštěstí je, že SEO komunita je velmi sdílná. Většina webů, menších i větších, totiž vede blog. Tam často najdete mnoho užitečných informací. Pojďme se podívat, které weby my v SEO Plzeň nejčastěji navštěvujeme a kde bereme nové znalosti.

Moz.com

Pravděpodobně vůbec největší místo, kde se SEO komunita schází. Nejedná se však pouze o blog. Moz.com je obecně jedna z největších SEO konzultačních společností s vlastními aplikacemi a programy.

Na blog se přispívá téměř denně a stará se o něj celá řadu těch největších specialistů na SEO. Včetně samotného zakladatele Randa Fishkina. Sháníte-li nové poznatky, je moz.com ta správná volba!

Robertnemec.com

I u nás máme velice kvalitní blogy, které stojí za to sledovat. Jedním z nich je jistě všem známi Robert Němec, který patří TOP experty na SEO a marketing v ČR obecně. Jejich blog má několik sekcí. V našem případě se zaměříme na „SEO a PPC ve vyhledávání“. Zde přispívají firemní SEO experti sice ne tak pravidelně ale přes to velice kvalitně. Sázejí zkrátka spíše na kvantitu a ne na kvalitu.

searchengineland.com

Na tento blog se přispívá vůbec nejčastěji z dnešní nabídky. Až několikrát denně! A to o firmě prozradí mnohé. Velice zajímavá témata, nejmodernější praktiky a poznatky. Jednoduše blog, který by vám neměl uniknout.

A na závěr – nezapomeňte si svůj blog vést i vy!